| Stefan2696 a întrebat:

Am si eu o intrebare legata de un server CSS. Am serverul, si am si quakesounds la el. Toate bune si frumoase, insa am vazut pe alte servere, ca e un anumit sunet, care ti-l baga la sfarsitul rundei. De ex T win >=Un sound cu T win. As dori sa stiu de fapt, ce trebuie sa bag in quakesounds, si ce trebuie sa fac ca sa pun acest sunet.
P. S: Stiu sa pun sunetele gen "Monsterkill".

Răspuns Câştigător
| Adynna_9523 a răspuns:

Daca esti baiat destept creazati si un Addons si acolo poti sa pui ce vrei u si sunete si mesaje publicitare pentru svwinking
Doar ca trebuie sa gasesti un addons bun pe net si sa til modifici u dupa placul tauwinking
Deci ca sa ai acele sunete trebuie sa ai un addons propriu facut duopa placul tauwinking
Baftaa kiss

3 răspunsuri:
| Stefan2696 explică:

Multumesc! Intre timp am gasit in Plugin...(Mattie Eventscript), care este functional si inteplineste toate cerintele mele. Pana atunci serverul mergea numai cu Mani Admin Mod, acum insa l-am instalat si pe acesta. Daca mai existe anumite pluginuri, as dori sa stiu si eu, poate mai adaug ceva.
Sau ceva, care sa faca serverul perfect pentru un war intre clanuri!

| Adynna_9523 a răspuns:

Daca tot iti place cs uite id meu de steam roberto632 si poate jucam odataa

*By*-Clan-*MzQ*winking
Baftaaa kiss

| Stefan2696 explică:

Sau macar, un SourceTV cum fac? L-am activat, apare la spectator, dau tv_enable 1, dar cand dau tv_record test, imi zice ca nu e pornit SourceTV