| Anonimul0506 a întrebat:

Am si eu, 2 intrebari.
1.Cunoasteti un program complet de exercitii fizice pentru acasa? Nu pentru slabit, pentru musculatura, abdomen etc?
2.Stiti cumva cum se invata trucul acela, de ridicare a pectoralului laughing) stiti despre ce e vorba(La baieti, evident laughing) )

Multumesc anticipat.

PS:Sunt Baiat, 16 ani.

1 răspuns:
| oz a răspuns:

1.Manancat bine +
luni 4 serii a cate 10 tractiuni
joi 4 serii a cate 15 flotari
sambata 3 serii a cate 40 de abdomene.Pentru picioare mergi intr-un parc, urca scari sau alearga la deal cam 20-30 de minute.
2. daca faci toate astea ca sa faci "trucul" ala lasa-te ca nu e de tine.