| SmiiileXoXo a întrebat:

Spuneti-mi statusuri cu " asta mica te iubeste " [ sau ceva de genu :* ]

1 răspuns:
| piciulikLui a răspuns:

Ador ca sunt atat de mica pe langa tine.Ador ca ma simt in siguranta langa tine.Ador fiecare atingere.Ador diminetile cu tine.Te ador pe tine!

Si daca sunt mica ce? Si daca ma enervez repede ce? Si daca vorbesc mult si prost ce? Si daca te iubesc ce? Te iubesc asa cum sunt

Sunt micuța lui...Nu ma creste..Ci ma invata sa iubesc!

Asta mica e mereu cu zambetul pe buze, nu se streseaza, nu prea o intereseaza ce urmeaza.

spui mereu ca sunt prea mica. mereu aud: cine mah asta mica? dar nu uita ceva...asta mica te-a invatat sa o iubesti asa cum este ea.