| Eelly a întrebat:

Stie careva daca e vreo prompleca daca imi vine de 2 ori pe luna?

5 răspunsuri:
| Brâncuşi a răspuns:

N-are ce să ţi se înţâmple e normal, toate fetele trec prin aşa ceva, este normal să-ţi pui întrebări treci şi tu peste asta.
O seară bună!

| mona a răspuns:

Daca vine la inceput si sfarsit de luna atunci nu este o problema, probabil nu il ai regulat

| ultramen a răspuns:

Inainte sa pui intrebari asigura-te ca se intelege ce intrebi... Si da, e o "prompleca" =]]]

| τττ a răspuns:

Poate nu e regulat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă ești în primii ani de menstruație, e normal să se întâmplă. Până te oprești din creștere, se reglează. Sigur nu iei niște medicamente care să influențeze? Știu un caz.
Dacă ești mai mare, consultă un medic.