| XxAndreiMasterxX a întrebat:

Stie cienva care e site-ul de la light metin2?

77 răspunsuri:
| alex_4648 a răspuns:

Acesta este saitu http://92.114.116.37:8090/ mult succes sa ai noroc la el

| Măă_Alexutzu_1999 a răspuns:

Owner:[Owner]Alex
Server Status :ON
MC:5.98.0.83

Rate: -------
Experienta: incepi cu lvl 1 iti iei lvl 74 de la npc si GM iti da 127
Yang:iti da GM
Obiecte:iti da GM
Fierar:nu este nevoie de el

Timp Online:24/24
Buguri Rezolvate:--------
Regat recomandat:Galben sau Rosu sau Albastru

forum: inca nu avem
Site: 5.98.0.83 dar trebuie sa fiti conectati la hamachi.si hamachi este Metin2Light_1 pana la Metin2Light_10 si pass 123456 se vor mai face retele
Descarcare Client: puteti descarca orice client cu mc si ii schimbati mc cu mc la metin adica 5.98.0.83

Video: inca nu avem
Poze:inca nu avem

Descriere: Este un sv PVP GM va da tot ce vreti si lvl 127 aveti npc care faceti magiile P si arme legendare de exemplu celeasca si multe arme legendare uneori gasiti NPC de Grad daca aveti nevoie de ceva cand sunt intat pe sv puteti sa imi dati PM in metin ma numes [Owner]Alex va astept!

| Alex_Herta_1996 a răspuns:

Http://mt2summer.yolasite.com/ intrati pe metin2 summer server on in data de iunie 28 2012 intrati va asteptam

| TheCosmin a răspuns:

Baieti cine imi da si mie siteul pls cand se redeschide mt2light adresa mea de mess cosmincozmanca@yahoo.com

| DJDex_7744 a răspuns:

Dati-mi si mie un cont pe dinamik plss va rog dau fundita:X

| Andreea2002 a răspuns:

Http://92.114.116.37:8090/ acesta e siteul de Light Mt2 care te da lvl 90 cu arme si armuri de lvl mare, kinguri legendare alb,galben, rosu, albastru... doar dupa-amiaza se deschide svr si se joaca.

| Claudiu011 a răspuns:

Siteul este http://92.114.116.37:8090/ este on vineri de la 20:00 iar sambata si duminica pe la 12 dimineata.Te da de la lv 90 cu 1kkk iti iei arme de toate iti bonusezi tot te duci iti faci skiluri P si tot ce vrei sper sa iti placa!

| Eruditul a răspuns:

Da-mi id de mess si iti zic eu pe mes ok? sau cautama robert.slick1