| AlinutzaRouz a întrebat:

Stie cineva si alte modele de bretari ale prieteniei in afara de zig-zag?

Răspuns Câştigător
| Bogdana a răspuns:

Da mai sunt bratari cu inimioare, bratari in V uite aici...http://www.spuse.ro/bratarile-prieteniei-demo/...aici arata cum impletesti in zig zag dar daca dai un click mai jos vei gasi tipurile de bratari mentionate mai sus.

11 răspunsuri:
| frida0purple a răspuns:

Stiu eu:
am gasit un site super tare!:
http://www.wikihow.com/......iding-disc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. cele zag-zig.

| hgfdhgfgh a răspuns:

Cerculetze... patratzele

| AlinutzaRouz explică:

Bine, da vreau sa si vad cum se fac alexxx1234

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Si eu fac bratari (simple (3lei),/ romb(X)(4 lei) /si in V(4 lei)) Deci cine vrea bratari ma poate contacta pe ID-rile: ralucadeftu sau floricica_ralu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da stiu mai multe cu inimi valu uitate pe you tube si acplo iti arata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.friendship-bracelets.net

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da eu stiu simple in v in inimioara in val.

| Dιєиυтzα a răspuns:

Bratari cu inimioara
Chevron
Invers Chevron
Candy Stripe
Cu nume
In v
In w
The wave