| Luci3 a întrebat:

Stiti vreun joc mai reusit browser? Cine imi spune unul care imi place ii dau funda...Inafara de:triburile, imperia, ikariam, grepolis, the-west, lagoonia, shakes, travian, katsuro, glatiatus, regatele renascentiste.
Daca se poate unul gen katsuro, gladiatus, etc

2 răspunsuri:
| h3ct0r3 a răspuns:

Iti scriu site-urile:
metin2.ro
si scrii pe google counter strike 1.6, metin2.ro,si intri te rog pe site-ul meu propriu xat.com/sSleepeRs FunDaa

| Upz0r3 a răspuns:

Http://ticpoc.ro/travian/ ieri a inceput cel de pe primul loc e admin nu se pune...nu este 3x dar nici 1000x cum sunt altele...este 30X merge suuper. No bugs. Intrati daca vreti primi 30 primesc 30 gold moca in curand o sa fie o gramada.