| ella_5669 a întrebat:

TPU va rog sa ma ajutati din nou. Toata lumea imi zice ca am fundul 'plat' Cum as putea sa-l fac mai bombat? fundita

Răspuns Câştigător
| DenysaLove a răspuns:

Buna:*
Uite si eu sunt in situatia ta si eu fac asa:
in fiecare zi fac cate 2 serii a 10 exercitii.
Se face asa: http://www.acasatv.ro/......loase.html

Funda? Daca ti se pare bun articolul :*

5 răspunsuri:
| NoName1234 a răspuns:

Urasc fundurile bombate mi se pare ca arata FOARTE urat! Asa ca esti bine cu fundul plat zic eu.happy
Cand aveam vreo 4 ani tin minte ca imi incordam fundul ca sa apara plat laughing)) Mor de ras cand imi amintesc!
happy kiss

| Helvete a răspuns:

Nu cred ca e posibil asa ceva. Doar prin operatii, dar mi se pare o mare porcarie sa iti faci asa operatii. De ce sa ai fundul altfel? Mi se pare absurdstraight face. Eu zic sa renunti la idee, parerea mea.

| aLLii a răspuns:

Silicoane xD
Sa nu ortgzi pantaloni-fuste care ti. l fac sa para mai bombat XD
Sper ca ti.au fost de ajutor :*
Bay.Bay :h
Fundisaa puppy dog eyes

| User a răspuns:

Puneti niste perne in chiloti.

| Ionutzz97 a răspuns:

Puneti niste baloane