| Biutzu a întrebat:

Un site care afli de esti pe ignor

2 răspunsuri:
| OhFuckIForgotMyNameAgain a răspuns:

Intai invata cum sa vorbesti, sa te exprimi, invata limba engleza si apoi invata despre formulele de adresare(ex.:Buna! Cine imi poate da sh mie un site de pe care sa aflii daca esti pe "IGNORE". Pls guys.Mersi oricum, dau Funda!). km ashea ceva.sa nu fie cu suparare...

MaRy

| DraPraaHaarp a răspuns:

Buna! in primul rand are dreptate @mary dar asa nu conteaza acum:p

Poi incearca asa: daca cauti persoana in lista si nu e online la tine si e la altcineva, sa zicem ori te-a dat pe invisible, ori te-a sters din lista, ori ignore.sau daca nu e online poti intra pe site asta http://www.detectinvisible.me/ pui id sh daca iti apare ca persoane e online inseamna ca ti-a dat ignore SAU te-a dat pe invisible[adica nu iti apare tie ca persoana e pe mess]

xoxo

:*sper ca ai inteles