| alexandra1111111 a întrebat:

Unde se gaseste cartea simone elkeles rules of attraction in Romania? Pot sa o comand pe net sau sa o cumpar? Sau cand va aparea in Romania?

Răspuns Câştigător
| Dany19 a răspuns:

De abia a aparut primul volum ''Chimie Perfecta'' si inca nu se stie nimic de aparitia celui de-al doilea volum al seriei. Fiindca editura este Leda presupun ca va aparea anul acesta (sper). Dar uite aici o recenzie a cartii facuta inainte de aparitia cartii in Romania.
http://adriyann.wordpress.com/......-recenzie/