| Mihaela_6808 a întrebat:

Va rog ajutati-ma sa iau iarasi o deciziesadBineinteles mi-a esuat planul cu sarcina cu tot cu probe! In seara asta am vorbit cu el pe messenger si ne-am zis adio. M-a durut enorm de mult si vedeam ce usor imi zice "adio" mi-am dat seama ca nu m-a iubit niciodata.Acum m-am hotarat sa renunt de tot la el pentru ca mi-am dat seama ca nu mai are rost sa lupt pentru cineva cu 2 fete.Nici acum nu imi vine sa cred cat de mult s-a schimbat sau poate ca nu s-a schimbat si ca asa a fost el intotdeauna! Imi zicea mereu ca ma iubeste si imi jura ca nu o sa ma lase niciodata si ca nu o sa ma uite si ca nu poate sa traiasca fara mine dar acum vad ca au fost doar minciuni! Si acum as mai vrea sa vorbesc cu el sa ii zic tot ce am pe suflet verde-n fata sa ma descarc! Dar nu stiu ce sa fac! Oare mai are rost sa ii zic tot ce simt si sa ii vad fata adevarata si sa ii zic si vreo 2 ca merita dupa cate mi-a facut(pana acum nu mi s-a mai intamplat asa ceva cu un baiat acum este prima data cand trec prin chestia asta si am si eu o varsta dar niciodata nu e prea tarziu)Va rog dati-mi un sfatsad

6 răspunsuri:
| bianca9422 a răspuns:

Nu numai merita sa ii zici nimic pentru ca el va considera ca te milogesti

din pacate nu iti stiu toata povestea ca sa iti pot scrie mai mult

imi pare rau pentru tine, dar e bine ca ai constientizat faptul ca este o persoana cu 2 fete
te va ajuta sa il uiti
ai grija happy

| betty08 a răspuns:

Daca simti nevoia sa discuti foarte serios cu el fa-o,nu ezita caci pana nu te descarci nu te vei linistii,spune-i tot ce ai pe suflet apoi spune-i adio,daca nu a stiut sa aprecieze ce a avut langa el,sa isi ia adio si sa fie constient ca,atunci cand isi va dori sa fie iubit,cel mai probabil nu se va intampla! Va regreta ca te-a lasat sa pleci,vorbeste cu el,asa e cel mai bine,si app daca a existat catva timp itre voi,i n-are s-au inamplat multe,imi vine grreu sa cred ca acest baiat are inima de cheata, sa nu tina nici macar un pic la tine totusi are si el suflet in el, ca doar este om!

| betty08 a răspuns:

Aici nu sunt de acord cu Bianca,poate ca el va considera ca te milogesti,insa ar fi mult mai bine pentru tinewinkingE bine sa te descarci, nu poti sa ti in tine atatea! Si pana la urma, ce mai conteaza ce o sa creada el?

| xReBx a răspuns:

Poi, eu una cred ca ar trebui sa vorbesti cu el, dar sa-l si intrebi daca te-a iubit "m-ai iubit cu adevarat vreodata?". Asa vei afla macar daca te-a iubit. Din pacate nu iti stiu toata povestea, dar daca el are 2 fete, nu prea este de bine, dar nici bine nu ar fi pentru tine daca ai mai vorbi cu el.
Faci ce-ti spune inima, nu uita acest lucru.
Rebbecca.

| Liviu a răspuns:

Eh asa se intampla de obicei cu fetele cuminti
Isi bat uni agarici joc de ele
asa e si cu baieti 'timizi'
Isi bat paparutele joc de ei
Asta mor... pe unii oameni
Stiu cum e...
Te inteleg insa nu pot decat sa iti urez sa treci peste asta'
Daca vrei te astept in privat cu idd tau daca vrei sa vorbim pe mes`'

| vladutzstefan a răspuns:

Sa ii zici.e un mincinos.asta trebuie. daca a jurat trebuia sa jure pana la capat. sfatul mei e sa te descarci pe el cat de mult porti...poate...la nesfarsit.asa ii trebuie