| NoName1234 a întrebat:

Va rog am nevoie sa imi ziceti cum sa fac un videoclip pe youtube.As fi foarte recunoscatoare! Am deja cont.De mult vreau sa am macar un videoclip acolo! Va rog!

Răspuns Câştigător
| ahlrh a răspuns:

Ai nevoie de un Movie Maker, pentru incepatori recomand ceva gratis si usor de utilizat:

Windows Movie Maker (Il ai in windows)

P. S: Daca ai videoclipuri incarcate pe youtube, ei iti ofera un loc unde poti sa decupezi sa schimbi interfata sonora si etc, chiar aici:

http://www.youtube.com/editor

Daca ai observat una sau mai multe greseli gramaticale-mi cer scuze.
Daca acest raspuns iti pare a fii
Castigator/Necastigator, Inteligent/Supid, Folositor/Nefolositor sau pur si simplu
tea amuzat te rog puncteazal, daca tot ai facut efortul de a citii
(Va rog nu dati punctajele-n prostie)

2 răspunsuri:
| NoName1234 explică:

Alisia taci ca mai vreau si alte raspunsuri.Pentru ca nu gasesc Windows Movie Maker.Si daca il gasesc nu stiu cum sa il pun dupa aia pe Youtube. Dar oricum are raspunsul bun, daca nu mai primesc si altele ii dau castigator.

| me_3408 a răspuns:

Hai ca reciclez merita fundita, dai si tu, nu fii...