| Andarock a întrebat:

Va rog sa imi dati cat mai multe raspunsuri!
Cine imi spune un fil bun la care ma pot uita pe calculator?
Plzzzzzzzzz

5 răspunsuri:
| maya_5258 a răspuns:

Vroiai sa zici film? depinde de care preferi dar uite unul bun twilight!

| helpu a răspuns:

Armageddon.
American Pie.
Gladiator.
Robin Hood.
Piratii din caraibe.
Fast and furious.
Godfather.
Scarface.
Harry Potter.
La vita e bella.
Lord of the rings.
X-men.
etc

| Andarock explică:

Da...vroiam sa zic film*

| DarkAngel_8410 a răspuns:

Инопланетное вторжение: Битва за Лос-Анджелес
Mehanik
asta dac cunosti limba rusa

| DennyxD a răspuns:

O cenusareasa moderna(A cinderella story) e genial!love struck
Printesa indaratnica(Princess Diaries) -> are 2 parti.
Programul de protectie al printeselor(Princess protecion program) telenovelalove struck
Titanic
Singur acasa(Home alone)-> 1, 2, 3,4
Deniss pericol public (Dennis the menace)

si mai sunt.dar nu imi vin in minte toatelaughing funda pls?love struck si.vizionare placuta daca gasesti vreunul care sa iti placahappy cel putin mie imi plac toate care le-am scrislove struckhee hee