| Lumy_6708 a întrebat:

Voi a-ti reusit sa vedeti rezultatele de la cangurul matematic 2011? Am intrat pe site si acolo scrie ca au aparut rezultatele si cand dau clik acolo si imi aleg judetul nu se mai incarca pagina? Cine ma ajuta sa-mi vad rezultatele?

2 răspunsuri:
| qtheodora a răspuns:

Cum te cheama?
DIn ce judet esti?
lOCALITATE?
Scoala?
Clasa?
Eu l-am lasat destul de mult sa se incarce si mi-a mers... daca vrei raspunde-mi la intrebari si te ajut euhappy

| themaster9 a răspuns:

Eu cand intru la rezultate aleg judetul iar apoi imi arata o pagina de descarcare. Vreun sfat?!