| Crazyycoffedrop a întrebat:

Voi ce hobby-uri >aveti?:Mie imi place sa fac multe chestii manual spre exemplu bratari impletite.rasucite[adica din noduri] laughing. Imi mai puteti da ceva idei? adica de lucru manualbig grin funditaaakiss!

Răspuns Câştigător
| Rockart a răspuns:

Păi, poţi face origami, tablouri quilling sau să-ţi personalizezi nişte obiecte/cutii/chestii cu tehnica şerveţelului.
Baftă!

3 răspunsuri:
| XanderLightBow a răspuns:

Compun cantece, gatesc prajituri bunewinking, pictez adevarate opere p ecare unii nici nu viseaza ca le pot realiza ( foarte realiste )

| Stassy a răspuns:

Picteaza o icoana pe sticla sau pe lemn sau pe pietre sau fa un monstruzet din baloane si aracet, masti din paie, flori din hartie, origami sau cum so scrie, hainute pentru papusi, fa-ti propriul magazin in miniatura, o jucarie facuta de tine, fa-ti un oras prin camera din hartie sau carton, barcute, borscute, flori, catei, pisicute, tot din hartie sau daca nai asa de multa hartie, incearca sa-ti faci portretul cu macaroane sau cu orez si pene, fa o barcuta in sticla, o casuta pentru pasarele, casa de papusi, deseneaza cu picioarele, fa-ti ziarul propriu, aripi din bete si resturi de perdele, o masinuta din lemn sau poti sa cioplesti, deseneaza ouale, fa-ti haine adevarate din alea care tio ramas mici [ nu arunca numicbig grin]

| AVRILavigne1000 a răspuns:

Muzica my life o ador o_0 si eu fac bratari pe care le port zi de zi am facut si cateva vanzari la mine in clasawinkingsi pictez...