| DP10 a întrebat:

Vreau niste statusuri misto despre smecherie gen: "cine stie si munceste are tot ce vrea", "cine-i smecher si chiuleste are tot asa"!

Răspuns Câştigător
| misterioaѕa a răspuns:

Buna.
Uite cateva:
Beau bere... sa-l fac sprit pe Jack Daniel`s. Ma numesc cum ma numesc si ma cheama cum ma cheama! ai probleme gogule? Incerc sa ma gandesc cum ma pot gandi la ce vreau sa ma gandesc!

Voi radeti toti de mine ca sunt diferit, iar eu rad de voi ca sunteti toti la fel

2 fire 2 paie uite cum am danat un plaman

Este bine sa lasi bautura...insa rau este sa uiti unde ai lasat-o

Nu invata niciodata un porc smecher sa cante, pierzi vremea si mai enervezi si porcul.

Vrei sa simti respiratia gura la gura a celui de langa tine? Vrei sa te simti atins si mangaiat de celalalt? Ia autobuzul sau mai bine dati cu lampa`n cap e mai usor si mai practic

Azi am avut o zi porno – am fost abuzat de profi, si din fata, si din spate!

Mai available ca oricand!

sunt o mica finete invidiata de multe zdrente

dnd. caut acul in carul cu prosti! brb cand gasesc unul

catelus cU` paLu` cLtS.
te-am muscat de poponet.

Fite gesturi si tupeu
Asta talentu` meu
Pe ecran da fb
O printesa asa ca mine…!
Stiu sa`nvart totul in loc
Dobor prostii dintr`un foc
Sunt o diva smechera
Hai fa paji si gura mik!

Let’s talk about rights and lefts…you’re right, I left

Invisible.pentru idiotii cu intrebari stupide…

daca ti-e foame – mananca sare : o sa-ti fie sete!

La pescuit…Nu deranjati si nu dati BUZZ cã-mi speriati pestii

Beau bere… sã-l fac sprit pe Jack Daniels

eu nu sufãr de nebunie… mã bucur de ea in fiecare minut

Sa curga Jack cu Red Bull panã dimineata… imi bag ****-n ea de viata

Show drinking icon

tai lemne

stau si ma-ncalzesc la gura frigiderului

MULG VACA

My doctor never told me I was crazy … I had to hear it from the fish

Adevarul n-are pret, de-aia n-am de-ales si-ti vand minciuni

Sunt perfect sanatos…mi-au spus vocile.

sunt usor de agatat si cad repede la pat

cine zice ca n-am sentimente…se inseala …le las de fiecare data intr-un prezervativ legat

ma cert cu vecinu

ASCUT DRUJBA

Am avut o noapte ALBA! Sper sa nu am o zi NEAGRA!

Stiu ca sunt prost.dar cand ma uit in jur imi revin.

Voi radeti toti de mine ca sunt diferit, iar eu rad de voi ca sunteti toti la fel.

Ultimul care m-a deranjat e inca dat disparut.

Acolo unde dragoste nu e…. facem!

Munca nu a omorat niciodata pe nimeni……dar de ce sa risc? smechere

invisible (only stupid people can see me).

if u see me,don’t come to me…if u come,to me don’t talk to me…if u talk to, me don’t kiss me…if u kiss me, don’t *** me…if u *** me…DON’T STOP.

Inteligenta ma urmareste….dar eu sunt mai rapid.

I was born intelligent! Education ruined me….

Under My Desk statusuri smechere

fac baie, a mai trecut 3 luni.

O noua serie de niste super statusuri smechere numai pe acest blog. Daca vreti sa va distrati, cititi urmatoarele statusuri smechere:

Alcoolul omoara incet incet……nu conteaza, nu ma grabesc.

Membru al asociatiei nationale "darma-s-ar scolile".

join the dark side…. we have cookies.

Nu beau, nu fumez, ma scol la 6 in fiecare zi, ma culc la 10, nu-mi insel nevasta…. da’ si cand ies din puscarie.

in 1800 dracula bea sangele viginelor….in 2005 a murit d foame….

Le doresc la toti dusmanii mei 3 masini in fata casei: Salvarea, Politia si Pompierii!

Cine nu ma inghite … Sa ma suga.

Nimeni nu moare virgin…viata ne **** pe toti!

wey care o pus ‘u’langa’i’ pe tastatura ca am vrut sa-i scriu la una misto si ma scris o.
Prea dulce ca sa fiu light.

Te-am intalnit in cimitir,aveai pe piept un trandafir, din ochi iesea un viermisor, aveai in spate un topor!

Este bine sa lasi bautura…. insa rau este sa uiti unde ai lasat-o.
DND….ca….BRB.

Nu invata niciodata un porc sa cante, pierzi vremea si mai enervezi si porcul.

Daca o pasarica ti-a soptit ceva…. atunci inseamna ca ai inebunitpentru ca pasarelele nu vorbesc.
I’m on a sea-food diet. When i see food, i eat it.

Vrei sa simti respiratia gura la gura a celui de langa tine? Vrei sa te simti atins si mangaiat de celalalt? Ia autobuzul.

femeile sunt ca locurile de parcare…alea bune sunt ocupate iar alea libere sunt pentru handicapati.

Sibiu, capitala culturala europeana, saluta provincia bucuresti!

Http://www.codrosu.ro/......-smechere/

Pa,pa.

2 răspunsuri:
| dedelush001 a răspuns:

Intra aici dedelush001.blogspot.com

| Claudiaeredit a răspuns:

* Tatal tau sigur e mafiot pentru ca tu esti o bomba.
* Hey sexy, drink pepsy?
* Prea dulce ca sa fiu light
* Mmmmm…ce vad ochii mei? Ce frumoasa si...

VEZI MAI MULTE STATUSURI AICI http://estatusuri.cabanova.com/

Sper sa iti placa *