| nonny50 a întrebat:

Vreau parerea voastra! Cel mai bun telefon la un pret rezonabil! mersi

2 răspunsuri:
| just4fun_8801 a răspuns:

Nokia 1100

| Fαntαsy a răspuns:

Incerca Samsung U800 Soul. Are memoria interna de vreo 1 GB (cam 200 de melodii ), camera de 3.0 Mega, Bluetooth si am auzit ca ar avea carcasa din titan, deci e destul de rezistentwinking

Eu il am de 1 an jumate aproape. L-am luat cu abonament pe 2 ani de la Vodafone cu doar 50 de lei.winking Mi-l recomandase un prieten in domeniu. happy