| Happiness_8100 a întrebat:

Vreau sa imi iau telefonul Samsung S5250 Wave 2, si as vrea sa stiu cum sa folosesc internetul pe acest telefon? cum sa accesez internetul gratuit si nelimitat? daca ajuta cu ceva, am o cartela de vodafone si cosmote.

1 răspuns:
| Adita_8424 a răspuns:

Telefonul pe care vrei sa ti-l iei are Wi-Fi, asa ca te poti lega la un router si poti sta gratuit si nelimitat, dar asta doar in casa, parcuri, unde exista un router, in rest, daca vrei neaparat, poti sa iti iei internet pe mobil pe una din cartele si e aproape nelimitat, dar nu si gratuit, si nici ieftin, zeci de euro pentru gb... Felicitari pentru telefon!