| intrebariiro a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar un telefon mobil sau un laptop? aveti idee ce telefon e m-ai frumos sau laptop si cam cat ar costa fara abonament (telefonul) dar leptopul?

5 răspunsuri:
| Butsilee a răspuns:

Http://www.marketonline.ro/calculatoare/notebook-laptop/? stoc&gclid=CJfh2tDjh58CFUE-3godHWwWMw
si telefoane sunt cu sutele dar de care it place? ce culoare? da si tu niste indicatii;;)

| dadaaaaa a răspuns:

Depinde si de bugetul tau.

| Loomea straina' a răspuns:

Aici vei gasi mai multe.eu am SAMSUNG CORBY ROZ.si sunt multumita de el:X:Xhttp://www.emag.ro/telefoane_gsm/promotii

| aberu a răspuns:

Fiecare au gusturi diferite. important e ce vrei tu de la un telefon sau de la laptop. adica cit de mult il folosesti si pentru ce. cel mai bine e sa intrebi la un magazin de tel si laptopuri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am eu un tellhappy smehce rau tare til dau cu 489lei