| croissant a întrebat:

Vreau sa plec la Roma. Credeti ca e ciudat sa calatoresc singura?

Răspuns Câştigător
| MariaEcaterina99Y a răspuns:

Hei. Nu cred ca este ciudat. Pana la urma, ai doar o viața. Distrează-te cât poți de mult. Sigur o sa te împrietenești tu cu cineva de pe acolo.

6 răspunsuri:
| Plato a răspuns:

Deloc.

| darrio2007 a răspuns:

Depinde pentru ce anume pleci.

| gogu220 a răspuns:

Depinde cât de lungă va fi fusta. Dacă pleci in pantaloni e OK.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, deloc.

| Andreeush a răspuns:

Nu e deloc ciudat, numai să ai grijă.

| Adry05 a răspuns:

Nu mi se pare ciudat, mai sunt persoane care calatoresc singure, am auzit ca e o experienta interesanta asa ca daca vrei, de ce nu?