| username_8290 a întrebat:

Vreau si eu cat mai multe statusuri va rooooog! funda! [ nu linkkuri! ]

2 răspunsuri:
| KidDo_4008 a răspuns:

Baietii rai trebuie` sa invetze sa iubeasca fetele cu 2 fete
• Crezi ca-mi pasa ce ai? Oricum nu te respectwinking. ai ambalaju` misto. da` continutu` e infect oh go on
• Si`mi amintesc cum radeam acum o vreme. acum ii mai vad razand doar cand au seringa`n vene!
• Faci planuri?
Nu ma includewinking
Cuvintele sunt surde
Acel vechi ` eu`
Nu te mai audewinking
• Imi tot repeti ca tu nu esti ca ei. ca tii la mine si vrei sa ma cuceresti! imi pare rauwinking. da` stiu de fapt ce vrei happy. te prefaci. si ma plictisestiwinking!
• Comparandu`te cu mine. chiar te crezi perfect?
• Toata lumea spune ca nu esti pentru mine. foarte binewinking. eu sunt pentru tine; x
• If you want 2 act like me. marijuana is the keywinking
• Am o tineretse si de ea vreau sa`mi bat joc singura!
• Degeaba incerci sa schimbi ceva.
Te doare. ramai doar o eroarewinking
• Inca mai ai o viata in fata. te intrebi si u dk e consolare sau pedeapsa!
• Fata desteapta saruta da` nu iubeste. asculta da` nu crede. si pleaca inainte de a fi dezamagita!
• De baiatu` dorit de majoritatea fetelor. exista una deja plictisita de elwinking
• Sa ne amagim.
Sa ne certam.
Sa ne mintim.
Sa ne impacam; x

• De ce sa plang? suflete si inimi stiu si eu sa frang!winking
• Nu judec pe nimeni. le dau direct o sentinta durawinking
• Eu stiu sa`nchei cand trebuie. tu nu stii sa te opresti! Am spus : Viata e scurta! tu dc o lungesti?
• Imi place ce vrajeala conduci. da` pune frana ca te lovestiwinking
• Vretzi sa faceti ceva pentru mine big grin? Faceti infarctwinking!
• Tu suferi de smecherie? de fapt boala ta se numeste prostie happy
• Speranta`i cea mai mare curva. care exista pe acest pamant. traieste cu fiecare. si totsi traim cu ea in gandwinking
• N`am ce spune cand totu` la tine se rezolva prin glume oh go on
• Noi vb`im de parca ne-am certa! Cand spui " ce mortii matii faci? pe unde esti? ". inseamna ca vb`esti c`un prieten pe care`l iubesti; x
• Credeam ca traiesc un vis departe de realitate. si ca intre noi avea sa fie un sentiment aparte;(
• Vrei sa incerci da` nu ai curaj. vrei sa ma atingi da` totu`i un miraj! renuntsa la vise. sunt lucruri interzise. sunt doar idei fixe! nu pot fi atinse!; x
• Si stie ca nu`mi face bine
Dar orgoliu lui e mai presus decat iubire oh go on!
• Tu vrei sa`mi fi model in viata?! Ai tupeu laughing
• M`ai vandut cand ai avut ocazia. eu nu te vand, te dau degeabawinking
• Lasa`ma sa fiu eu!
• ne-am indragostit ca draq. tu de mine, eu de altu 
• Respectul e ceea ce primesti pentru ceva ce faci bine. Deci din respect. Ma pis p tinewinking!
• Si te inteleg. sau macar incerc sa ma prefac. m`am saturat sa aud mereu "Imi Pare Rau N`am Sa Mai Fac"
• Iubitule. Hainele si bijuteriile mi le cumpar singura! De la tine vreau doar Respectwinking. si ca sa stii daca ai nevoie numai sunt aici. strig`o pe zdreanta ta. poate ea isi face grijiwinking!
• Prietenia de multe ori se tranforma in dragoste. Dar dragostea in prietenie – niciodata!
• Nu exista remediu pentru iubire. decat sa iubesti mai mult!
• Cand suntem indragostiti ne indoim si de cei in care credem cel mai mult!
• Varsta nu te protejeaza de dragoste, dar dragostea te protejeaza, in unele cazuri de varsta!
• Nu ma gandesc niciodata la viitor. Va veni in curand!
• Am tot ce`mi doresc. am imaginatie!
• Vin de pe un taram ciudat. nu stiu sa plang si nu inteleg dragostea!
• Nu`mi ajungi prin inima nici daca-mi intrii prin venewinking
• Va veni vremea cand vom vorbi din nou. eu o sa rad de multe. tie o sa-ti para rau!
• Nu ma critica, nu ma judeca, nu ma cataloga. m`ai alungat si acum zici ca eu nu te-am iubit!
• True love dosen`t have a happy endig. because the true love never ends
• Odata mi s-a intamplat ceva minunat. A fost un vis devenit realitate, a fost o poveste, a fost ziua in care te-am intalnit pe tine
• Pentru lume tu esti cineva, pentru cineva tu esti lumea! Cu multa dragoste, Cineva
• Esti atat de dulce atunci cand zambesti, cand razi, cand plangi, cand ma certi, cand ma alinti, cand ma iubesti!
• Nu distrug visele… injectez speranta :X!
• mi-a zis tata odata o vorba desteapta. nu alerga dupa carutsa care nu te astepata. d`aia iti zic. esti liber ca o colibri. si daca e sa`mi dai papucii. da`mi pe gri big grin
• Anormal de normal si totusi provocator de altfel
• Ingeru` sta drogat pe canapea. vezi coe` ca n`ai grija de persoana mea oh go on
• Spune`mi tu daca nu. daca nu iti vine sa`mi dai pe tava sufletu big grin
• Dragostea`i frac ce`l imbrac cand merg la parada [stiu am sambure de drac]
• Risca`te cu mine!
• Invatsa de acum sa ma cauti. sau mai bine invatsa sa nu ma pierzi cat e inca azi
• Baby, I learned the way to break a heart. I learned from the best. I learned from you
• Crede in zane si uita de zmei. crede in dorintse implinite la 3. crede ca intr-o zi el iti va zambi. crede de soarele de dupa ploi
• Vreau sa uit de toate! Ai fost doar o parte din dragostea mea!
• If you have reasons for loving someone then you are using your mind … but you love someone for no reasons, then you are using your heart
• Nu face totu` dintr`o persoana. cand va pleca nu vei mai avea nimic!
• If you needed love. when then ask for love!
• Nu ma face sa plang ci da`mi doar 3 motive sa rad
• Starea mea de cristal nu mai are baterii
• Personalitatile, nu principiile pun lucrurile in miscare
• Sorry seeams to be the heardes word
• Love is a feeling, give it when I want it
• Don`t bother. I`ll be fine!
• Visez in culori, e mai usor.
• Nu ma multumesc niciodata cu obsinuitul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau si eu stts ca fratele meu ma protejeaza chiar daca nu e langa mine