| lilica1495 a întrebat:

Vreau si eu niste id-uri (sunt in pana de idei) le vreau in engleza (sau romana) serioase dar si la caterinca.si app sa contina " Leelah ". pls funditabig grin

Răspuns Câştigător
| LadyBlack_9704 a răspuns:

Sweety_leelah just_she_leelah black.and.white.leelah lovely_girl_leelah leelah_hotgirl smile_for_leelah... dac mai vreibatting eyelashes.batting eyelashes mai daw... Funitsa`batting eyelashes?

2 răspunsuri:
| Larysa13 a răspuns:

Leelah_bombonika,
leelah_crazy_girl,
leelah_blaxy_girl,
pink_girl_leelah (daca iti place rozul)winking,
the_best_girl_leelah,
leelah_dragutza;

| cıσccσʟαтα a răspuns:

Leelah.the.best.girl sau leelah.the.worst.girl sau wild. buterflly. leelahwinking