| FallingInReverse a întrebat:

Ziceti-mi si mie va rog o propozitie interogativa exclamativa ca nu gasesc pe googletongue.thx funda:*

Răspuns Câştigător
| Graphee a răspuns:

Vei pleca?!

Nu ştiu dacă e bine.
Baftă!
Şi o zi splendidă tuturor userilor...

4 răspunsuri:
| Mihaela_7488 a răspuns:

Tu esti de vina ca ai spart geamul?! ideea in propozitia interogativa exclamativa e ca sa te miri si in acellasi timp sa intrebi... sper ca te-am ajutat... FUNDA?

| sarah_7898 a răspuns:

Nu e sigur dar incearca "asa a facut!?" pentru ca te miri da te si intrebi sper sa te ajute

| Mihaela_7488 a răspuns:

Tu esti cel care a spart geamul?! ideea in propozitia interogativa exclamativa e sa te miri si in acelasi timp sa intrebi... sper ca te-am ajutatFUNDA?

| EstMoi a răspuns:

Interogativa : Cum a fost astazi la scoala?
exclamativa: Ce frumos este afara!