| iubita_7132 a întrebat:

A primit cineva bani reali din sondaje online? DACA DA, care sunt acele site-uri?

Răspuns Câştigător
| JellyBean a răspuns:

Exista site-uri de genul asta,dar nicioata nu au dat nici un ban,inseala oameni pentru a face ei bani, cu cat au mai multi vizitatori pe site creste traficul si ei primesc bani, dar persoanele care stau pe site-urile de acest gen, si completeaza sondaje, nu primesc nimic big grin

31 răspunsuri:
| Lillo a răspuns:

Primiți instantaneu 1 USD în contul dvs. PayPal, Amazon, Coinbase pentru fiecare sondaj pe care îl completați.
După completarea fiecarui sondajului primiți plata.

https://surveytime.app/GTH6q1xQoz