| George1337 a întrebat:

Aveti ceva idei de afaceri mici dar eficiente la oras?

3 răspunsuri:
| SPECTOGRAFIE a răspuns:

Afacerea cu înghețată, merge foarte bine sezonul acesta sau cu limonadă.

| PinkHD3 a răspuns:

O cafenea, daca este si primitoare nu ai cum sa dai gres

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Cât de mică afacerea? Cât de eficientă? Ai ceva sediu, ai bani să îl inchriezi? Știi să faci covrigi. Într-un loc circulat unde și chiriile sunt mari, să vinzi covrigi produși de tine sau cumpărați este o afacere, căci la trecător i se face foame. Tu produci covrigul cu 25 de bani și îl vinzi cu un leu. Ai un aparat de făcut cafea, cofee to go.