| Mariaa2004 a întrebat:

Buna! A reușit cineva sa castige bani din sondajele online? Imi puteți spune experiența voastră?

5 răspunsuri:
| Digikey a răspuns:

Timp pierdut.

| Frank51 a răspuns:

Am o prietenă la marketing care a făcut 3 sondaje, se câștigă cam 10 lei pe persoană, un sondaj se ia de la 50-100 de persoane deci poți câștiga 500-1000 de lei dar se fac destul de rar și sunt puține.

| Sophieka a răspuns:

Eu personal nu am reusit, desii am incercat cu, cativa ani buni in urma. Nu se castiga asa usor si trebuie sa ai niste abilitati si cunostinte in domeniu sa stii unde aplici ca sa castigi bani.

| Lillo a răspuns:

Folosesc mai multe siteuri, dar cel mai prompti si serios sunt

https://surveytime.app/GTH6q1xQoz

Primiți instantaneu 1 USD în contul dvs. PayPal, Amazon, Coinbase pentru fiecare sondaj pe care îl completați.
După completarea fiecarui sondajului primiți plata.

| Marius22222222222 a răspuns:

Da