| RogerSan a întrebat:

Buna.

As vrea sa imi incep o ferma de panouri solare, dar nu stiu cum e cel mai bine, as dori sa o fac complet din fonduri europene, la ce nivel ar trebui sa o fac (cantitate de panouri )si credeti ca este posibil?

2 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Https://fondurile-europene.eu/? gclid=Cj0KCQiAhP2BBhDdARIsAJEzXlEH6qzWjGtXLIcGgqbIjq31LWDl__OOR9oHYs_63glQGcLm4WoMg18aAoVEEALw_wcB

| relian a răspuns:

Ferma laughing au ajuns panourile solare plante, e bun si asa rau.De posibil nu este posibil, nu ai tu bani de asa ceva, de aveai nu mai intrebai pe TPU laughing