| liviu34 a întrebat:

Caut un loc de munca in domeniul inparitor pliante pliz dau funda sunt din Galati.

Răspuns Câştigător
| Computer47 a răspuns:

Cauti o ocupatie la computer sau pur si simplu vrei sa iti suplimentezi veniturile? Iti ofer un job pe care poti sa il practici de la calculatorul tau, de acasa, fara prea mare efort. Ai nevoie decat de un calculator conectat la Internet si un minim de cunostinte legate de accesarea site-urilor on-line. Tot ceea ce trebuie sa faci este sa trimiti e-maluri lucrand aproximativ 2-3 ore pe zi. Venitul variaza de la 75$-100$/saptamana in functie de activitatea ta. Restul, depinde doar de cat de mult iti doresti sa castigi. Pentru informatii, trimite un e-mail cu subiectul \"VREAU\" pe adresa adaworld47@yahoo.com

2 răspunsuri:
| traveler a răspuns:

Vizavi de Home Center este un bloc parca A1 (nu is sigur) este o parcare si apoi blocul are o scara cu iesirea in parcare, suni la parter la una Marilena (este ofirma nu retin numele) si ai spui ca vrei sa devii agent de distribuire pliante.Bafta si dai o bere

| reaper a răspuns:

Caut persoane pentru diverse joburi online simple, detalii pe email, TPU@reapdevelopment.com