| alexbun12 a întrebat:

Ce salariu are un curier in Pitesti?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

P.S: pentru Gretta, salariile sunt strict confidentiale. Daca vrea unu sa iti spuna ca ia el 1800 ron, si unui nou angajat ii da 1400, ii sare in cap la sefi, ca de ce ia ala x lei.
Du-te la un interviu de angajare si intrebi la resurse umane, stimata domn/doamna ce salariu este net aici. Si iti spune resursele umane, bai tu iei atat ca nu ai experienta/ai experienta, muncesti x ore, esti platit cu y lei, nimeni nu poate stii cu exactitate. Oricum mai mic de 1200 nu cred ca ai, esti curier, si stie clar stresul de este acolo.