| Smackdown a întrebat:

Cine imi da un pandanda membru?

42 răspunsuri:
| BackInTime a răspuns:

Ba cam multe jocuri joci club pengui n de toatee ia-o mai usor

| asdfghjkll a răspuns:

Există și "Free Elite Day". Nu e mare chestie să fi membru

| pipa11 a răspuns:

Nu e un pandanda ci un panda! 1

| bubu_5987 a răspuns:

Eu am cont de membru da ce crezi ca l-am platit pentru tine hehe

| sweetdaysy a răspuns:

Dragoni va luati de ziua membrilor

| roxana_4999 a răspuns:

Eu am 12 dragonasi si nu sunt membru. Uite un sfat: pescuieste si fa misiuni ca sa strangi bani si cand vine ziua membrilor cumparati dragonasi. Nu.i irosi pe haine sau mobila pentru ca oricum nu le poti folosi decat atunci. Eu asa am facut, din pescuit am facut 10000 coins si daca te ti de treaba o sa reusesti. Cand vin biletele Zing adunale si iti da 500 coins. Sper ca te.am ajutat, Bafta!

| Pufulicii a răspuns:

Eu am 2 dragoni da nu`s membru

| Pufulicii a răspuns:

Eu am 2 dragoni da nu`s membru :d daca o sa fiu membru poate o sa il dau dar nu scimbati parola

| mihaelaProstituata a răspuns:

Loome mihaela **** mobila

| flory_9243 a răspuns:

Nika! uh? stii?

| henryw a răspuns:

Ppapa pa pa ndanda8-x