| Luci88 a întrebat:

Cum sa faci bani pe net gratis, doar dand clickuri?

Răspuns Câştigător
| AdrianoB a răspuns:

Sunt de acord cu tine pana la un anumit punct. POTI FACE BANI PE INTERNET, dar nu sa dai click-uri ca disperatul toata ziua pentru o farama de 0. 000000011 centi, nu sa participi la tot felul de asa zise jocuri la care numai putini, poate, vor castiga ceva, nu sa te uiti la reclame toata ziua ca magaru la poarta noua s.a.m.d.
Bani se pot face online, si crede-ma ca se pot face bani enorm de multi. Intr-adevar, poate in Romania nu asa de mult, dar daca stii engleza si iti doresti si ai o pasiune, poti face bani grei.
Ca sa faci bani pe internet la nivel mare, iti trebuie timp, pasiune, dedicatie si multa, da multa, rabdare. Daca visati sa faceti bani peste noapte, imi pare rau ca trebuie sa va anunt ca asta nu se va intampla.
Iti trebuie un site macar, un blog, in care sa scrii si sa oferi informatii de calitate s.a.m.d. Asta e numai o varianta. Sunt multe posibilitati sa faci bani online, as putea sa vorbesc despre asta o zi intreaga.
Tocmai dezvolt un site in limba romana, un blog, in care voi vorbi mult despre acest subiect, despre cum sa faci un site, tehnici de marketing si multe chestii interesante desprea adevaratele posibilitati de a face bani online. Chestii care implica socializare cu publicul, cum sa dezvolti o comunitate de oameni care te vor ura, etc.
Nu sunt marele expert dar stiu multe despre acest domeniu, si sunt realist si stiu adevaratele cai catre un succes online. Am sa le aplic si am sa-mi creez calea catre succes, sunt sigur ca voi reusi.
Daca vreunul este interesat, poate sa-mi urmareasca profilul, sa-mi trimita un email ceva, si cand voi da drumul la site (in curand) va voi anunta si acolo putem colabora si invata impreuna.
Pana atunci, va doresc succes in orice intreprindeti.

134 răspunsuri:
| CipriEm23 a răspuns:

Cel mai bun site de facut bani usor cu task-uri este viespar click pe link http://goo.gl/0kROG5

| Ghemot a răspuns:

Am descoperit și eu un site interesant! Primești 100$ când îți faci cont. Cu acești bani poți să-ți cumperi un pachet valabil 24h care îți aduce un venit de 2$. Când acumulezi 100$ câștigați de tine, cu 200$ îți poți cumpăra un pachet mai mare care îți aduce 3$ pe zi. Și tot așa mai departe! Site-ul este foarte simplu și intuitiv!
Dacă este cineva interesat link-ul este acesta: https://cryptohuge.icu/index? ref=4719277

| Sandibe a răspuns:

O metoda foarte simpla este pe http://goo.gl/L1x1EQ
verifica pagina de concurs din stanga

| ilie442 a răspuns:

Vrei sa castigi bani cu retele de socializare? Crazygood este o retea sociala care iti plateste bani pentru numarul de prieteni invitati.Te asigur ca merge. www.crazygood-ro.webnode.ro/ Pentru inregistrare: http://www.crazygood.com/refer/007ilie91u?

| mariantos a răspuns:

Buna ziua. Dati-mi si mie un sfat cum sa fac bani cu un site sau blog la enescu.marian58@gmail.com.Va multumesc.

| Radulescu_Maryus_1992 a răspuns:

Daca s-ar putea toti oamenii ar fi bogati

| nicolass00 a răspuns:

Cel mai simplu mod de a face bani
https://trafficmonsoon.com/? ref=nicolass1234

| johnnylik a răspuns:

Vrei sa ai un venit pe langa salar? Vreau sa-ti arat o sursa de bani accesibila oricui. Nu este vorba de imbogatire peste noapte si sa nu te astepti sa castigi multi bani din primele zile insa in timp cu pasi mai mici sau mai mari ajungi la castiguri frumusele facand ceva simplu: sa te joci. Ai citit bine, nu este mlm, hyip, ptc sau mai stiu eu ce. Intra aici pe link-ul meu, inregistreaza-te si te pot ajuta cu ce vrei: http://www.marketglory.com/strategygame/johnnylik81

| 1a23456789 a răspuns:

500$ in a day.
You dreamed about it?
Now with our method it real.
Only good reviews, checked in time and a website easy to use website.
-Without registration
-Without tricks
-Without limits
More details on our website: http://sh.st/c5qah

| RoCool a răspuns:

Poti incerca http://goo.gl/iFO0Nj
Platile se fac rapid si munca nu e grea, trebuie doar sa dai like-uri, share, etc si/sau sa inviti utilizatori noi pe pagina.

| Adrianadt a răspuns:

Http://www.viespar.ro/? reff=b3271d4cfd1586a1fa95340ee401b246
Apasti pe acest link si va da 1$ cand va inregistrati
Site-ul se numeste Viespar.ro

| predat0r13 a răspuns:

Http://www.goaltycoon.com/bestfootballgame/X3n0n
Manager fotbal trasformi bani virtuali in bani reali

| krytzu a răspuns:

In fiecare ora puteti castiga bitcoin gratuit, fara nici un fel de investitie, nu trebuie decat sa completati un capcha si sa apasati un buton odata la o ora si va apare un numar, mai jos aveti castigul in functie de numar.

LUCKY NUMBER PAYOUT

0 - 9885 0. 00000396 BTC
9886 - 9985 0. 00004408 BTC
9986 - 9993 0. 00044079 BTC
9994 - 9997 0. 00440791 BTC
9998 - 9999 0. 04407908 BTC
10000 0.44079078 BTC

Exista si un fel de loterie unde premile sunt in bitcoin.

Platile se fac in fiecare zi de luni

Odata la 1 ora puteti castiga din nou

LINK INSCRIERE : http://freebitco.in/? r=2471643

| ionut9121 a răspuns:

Inregistreaza-te pe probux si incepe sa castigi bani. E simplu, accesibil si nu necesita decat cateva minute pe zi, http://www.probux.com/? r=ionut9121

| PhoeniXman a răspuns:

Se castiga bani dand click dar foarte putini. daca faci maxim 10$ pe luna clikuind ca nebunul zilnic... tot ce se spune pe net ca faci 100$ sunt basme, dar cel mai bine e sa incerci si sa vezi cu ochii tai cum sta treaba.

| Postolache_Danyel_1990 a răspuns:

Http://www.marketglory.com/strategygame/danyel_lidia incearca asta e mai usor decat cu ptc majoritea ai de lucru sa strangi ceva

| anonimulcelebru a răspuns:

Poti face bani citind emailuri, nu trebuie decat sa deschizi emailul si clic in interiorului detail aici http://www.maildirect.ro/inregistrare/a667ca2b99a903542fea348942ab433c

| aleks211 a răspuns:

Poti incerca Social Birth aici : http://socialbirth.com/? ref=10922 [Esti platit pe likeuri/viewuri/shareuri date spre diferite siteuri precum FaceBook, YouTube, Twitter, etc.

| googul a răspuns:

Incearca asta http://googule.Charity24.net Este un sistem international de ajutor reciproc.

| avramalexandru a răspuns:

Http://how-tomake-money-online.weebly.com/
Am explicat aici cum reusesc sa fac bani prin intermediul internetului stand acasa.

| Furca_Andrei_1992 a răspuns:

Incearca asta
http://www.viespar.ro/? reff=f3ceeae8d26d2fa50e63e98dde76aa4e

| Anca112 a răspuns:

Http://dollarsincome.com/-412515.htm
Eu am facut 15$ intr-o singura zi :)

| Promises a răspuns:

Castiga bani pe net, fara investitii cu un joc simplu http://www.marketglory.com/strategygame/Promises

| Crys_Cristina_1988 a răspuns:

Intamplator am gasit un joc browser pe net, destul de diversificat, ce iti poate aduce numeroase beneficii financiare, surprinzator totul este cu bani reali. Ca tine de altfel, am crezut ca este o reclama la un site \"lesinat\". Totusi i-am dat o sansa si am observat, ca este destul de jucat si lumea chiar scoate bani. Oamenii fac retrageri de 50-100 de euro pe zi, au dezvoltat afaceri cu capital de peste 10 mii de euro. Toti banii sunt de la joc, ai dreptul sa muncesti o data pe zi si sa te lupti de 10 ori, dupa aceste activitati vei primii sume de bani, iar tu le vei investii in propriile afaceri, cum ar fi: fabrici de lactate, ziar propriu, unde poti publica articole, fabrici de lemne, universitati etc. Jocul este un simulator excelent al realitatii. Evident acesta necesita timp, la inceput bugetul tau va fi in jur de 3-4 lei pe zi. Totusi investind banii progresiv, dupa 2-3 saptamani poti ajunge la sume de 100-200 lei pe zi si tot asa. Tu decizi cand sa iti retragi banii pe card sau prin alte operatiuni bancare. Daca vrei sa incerci jocul click pe http://www.marketglory.com/strategygame/mass3rati

| Crys_Cristina_1988 a răspuns:

Intamplator am gasit un joc browser pe net, destul de diversificat, ce iti poate aduce numeroase beneficii financiare, surprinzator totul este cu bani reali. Ca tine de altfel, am crezut ca este o reclama la un site \"lesinat\". Totusi i-am dat o sansa si am observat, ca este destul de jucat si lumea chiar scoate bani. Oamenii fac retrageri de 50-100 de euro pe zi, au dezvoltat afaceri cu capital de peste 10 mii de euro. Toti banii sunt de la joc, ai dreptul sa muncesti o data pe zi si sa te lupti de 10 ori, dupa aceste activitati vei primii sume de bani, iar tu le vei investii in propriile afaceri, cum ar fi: fabrici de lactate, ziar propriu, unde poti publica articole, fabrici de lemne, universitati etc. Jocul este un simulator excelent al realitatii. Evident acesta necesita timp, la inceput bugetul tau va fi in jur de 3-4 lei pe zi. Totusi investind banii progresiv, dupa 2-3 saptamani poti ajunge la sume de 100-200 lei pe zi si tot asa. Tu decizi cand sa iti retragi banii pe card sau prin alte operatiuni bancare. Daca vrei sa incerci jocul click pe http://www.marketglory.com/strategygame/mass3rati Eu i-am retras direct pe cardul mei in lei si au intrat a 2 a zi...