| matei20 a întrebat:

Cumpar cont de metin2 united pe elios cu arme bune si armuri si mai mare de lvl 90. Poate sa ma ajute cineva? Va rog! Multumesc!

57 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da da o sa te coste

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dau cont meti2united 103 pentru baron +7 cumparat de pe site daca vrea cineva id: hounter_gaby96

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mil dai

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dau eu Cont de level 127 pe united cine vrea sa se grabeasca id de mess ceena_robert2008 full echipament epic+9 si excalibur+9

| christi18 a răspuns:

Sebibos daca vrei sa stii nici nu merge 4kkk laughing esti smecher si nu stii nimic de united

| matei20 explică:

Andrei12 ce lvl are si cati bani vrei? Si celalalt baiat ce are contul? e valabil pentru amandoi sa imi spuneti informatii suplimentare.MERSI DE AJUTOR!

| matei20 explică:

Deci repet inca o data este obligatoriu sa spuneti informatii despre cont si va rog sa va scrieti numele la sfarsit ca sa stiu de la cine este mesajul

| matei20 explică:

Ok toti imi dati detalii despre cont pe privat si eu ii raspund.Sa mai spuneti cum sa facem daca as lua contul!:d mersi!

| matei20 explică:

Cel cu contul de lvl 110 scriem pe ptrivat ai multe informatii sau da-mi mass-ul tau sa vb

| matei20 explică:

Id meu este mateyuc_stefano@yahoo.com asta pentru ultimul baiat care a scris

| matei20 explică:

Va rog frumos sa ma contactati la id-ul meu mateyuc_stefano@yahoo.com si sa imi ziceti tot ce aveti pe cont

| andrei12_1483 a răspuns:

Dai bani?

| d3xt3r a răspuns:

Ba uite am lv 115 pe elios are king+9, baron+9, scut de la 90+5, coif de la 90+4 am tot epic caracter este warrior pe magii cu aura sabie si as vrea pa el 100lei

| ReedMaan a răspuns:

Hehe am eu pe saphir war de 115 full p excalibur +8 full+8 king 2+9 full+8 epice +5 toate scut de 90 +5 da nul dau nici pe 100 de euro e prea tare rup tot cu el

| KyduOTi a răspuns:

Am eu de lvl 58 cu de toate solzi+9, rib+9...ect

| alex2001_6999 a răspuns:

Iti dau eu cont de lvl 98 pe un ninja da... va rog pe el vreau un king +6 de war
ID:marrioo30 Parola:frumusica

| MiraKle a răspuns:

Am cont pe united de level 124
am hwang+9
king 2
baron+8
excalibur sword +9 ( de 110)
itemele epice+8 inca lucrez la ele

| Alex_9797 a răspuns:

Ba prostilor pe metin2united e doar sv omega... Hmm Ce fatalai

| Seby2412532562 a răspuns:

Am cont de 99 king +7 si armabuna

| sebibos a răspuns:

Am cont de 110 am hwang+6 si arma de 110+4 cu pietre+7 si la hwang si bijuterii epice +0, 1, 2, 3 1kkk si ceva ii bun!

| sebibos a răspuns:

Eu is smecher am lvl 110 heang+6 cu protectie+7 cu drone+4 cu piatra anti warr, sura+7 si anti ninja+6 am coif epic+3 bratara epica+2 si colier epic+1 restul epice+0 am STR, INT, DEX, ont 100+ vraji P1, 4kkk vraji cal M1 nu-s smecher?

| sebibos a răspuns:

Ma numesc Sebi am lvl 110 Hwang+6 cu piatra protectiei+7 Drone+4 cu piatra anti warr si sura+7 si anti ninja+6 vraji P CON, STR, INT, ONT 100+ coif epic+3 bratara epica+3 colier epic+1 restul epice+0 vraji cal M1 jur.Is bun? Zicetim pls!

| gabytu909 a răspuns:

Eu am 126 pe shapnir nu pe elios si mai am o bila si fac 127 il dau pe 30lei cu king 2 cu arma legendara+8 si toate epicile +9!

| AlexSeLe a răspuns:

Matei am eu un cont pe united >(Shapir)< RegAtul albastru lvl 110 are breasla numele xXxStelistyxXx si mai am un ninja pe nume Asassine lvl 115 ninja tot pe shapir regatul albastru te astp pe id alexxxalex34 BFTwinking

| razvany_3892 a răspuns:

Salut! am eu un cont pe elios de lvl 104 are bds+9 2xdemi full+7 hwang+8, epice+6, id de mess: razvan_sandu21

| leonn a răspuns:

Am eu un cont de 106 daca vrei

| cristiman1998 a răspuns:

We ce tampit trebuie sa fii ca sa dai bani pe jjocurilaughing))