| AxXTM a întrebat:

De cati metri patrati as avea nevoie pentru a construi un sediu si un depozit pentru o firma de distributie?

2 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Pai cred ca trebuia sa mentionezi ce vei tine in acest depozit happy

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Este greu de spus, depinde, in principal, de volumul marfurilor depozitate. Stiind volumul unui produs si cantitatea poti calcula spatiul necesar. De asemenea, pentru birouri, poti calcula suprafata in functie de numarul salariatilor, calculand cca 5 mp pe salariat.