| anonim_4396 a întrebat:

Este adevarat ca banca transilvania o sa inchida toate tranzactiile crypto?

Răspuns Câştigător
| nukeyly a răspuns:

Crypto este mai mare ca muc bt, da-le pace, renunta la ei, sunt altii mai deschisi la minte care vad viitorul si pot accepta crypto.

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Deocamdata a blocat. Pe viitor, doar cei de la banca stiu asta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu ti-ai completat security circle?laughing Aoloo incet mai esti.

| MihaiOctavian a răspuns:

Salut,

Da-le pace la astia de la BT. daca te intereseaza o platforma securizata, cu comisione reduse si acces la multe instrumente de tranzactionare recomand Binance. Las aici un referal link care ofera reducere 10% la toate comisioanele de tranzactionare! https://www.binance.com/en/register?ref=BWRRT7XC

Spor!