| tigru18 a întrebat:

La BCR stiti ca este cardul acela BCR City Card si la detalii scrie ca e pentru tinerii cu varste cuprinse intre 18-26 ani, eu am 22.Mai este valabil si cand o sa am 27 de ani sau mai mult?

2 răspunsuri:
| SLexuS a răspuns:

Nu, apoi ești nevoit/a să-l schimbi

| flixbuster a răspuns:

Cel mai simplu este sa intrebi direct la BCR. Fii atent, ce iti spun trebuie sa fie scris si in contract ca sa nu ai surprize peste niste ani.

True story: card de student la BCR (nu stiu daca asta de care zici tu sau altul), dupa ce s-a terminat studentia (= trebuia dusa adeverinta de la facultate la inceputul fiecarui an universitar) au sarit comisioanele grupa mare. Nu a sunat nimeni sa zica nimic (doar nu erau prosti, banii de comisioane ii incasau ei si nu aveau interes sa nu o mai faca), s-a prins persoana singura si l-a inchis dar i-au papat comisioane cateva luni.