| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa imi fac un site cu chat si radio unde ma indrumati

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Salut! cred ca te pot ajuta. Am cunostinte de php, mysql, html si css, am lucrat la cateva site-uri si am acumulat experienta. Daca vrei sa vorbim trimite un mail la atestate.info@gmail.com Te astept big grin

67 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Radio

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Intra aici http://xat.com/big_for_rominia si vei avea sfaturi

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

angry

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu asa as vrea sa imi fac si eu dar soarta!crying

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vreau sa imi fac un site cu chat si radio unde ma indrumati

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dj emy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nam idee asta caut

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vreau si eu pe cineva care sa ma ajute sa-mi fac un chat pls
cine doreste sa ma ajute sa ma contacteze la id yonut_raiden
va multumesc

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ma da fara aparatura necesara nu poti sa ai un radio mai ales de la tine de acasa

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum sa-mi fac un chat propuiu si cu radio

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cine ma poate ajuta sa-mi fac un chat?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vreau si eu sa imi fac un post de radio...cine ma poate ajuta id meu este: anny_baby_blue_s00per@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Salut cine ma ajuta sa-mi fac un chat (dracu_in_persoana3)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu frate eu am chat dar imi trebuie radio pentru el

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pe www.profm.ro

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum sa fac radio

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In www.radiofm.net

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sal - NameHost - Servere Radio - Super Oferta !

Buna ziua te contactez in legatura cu noua oferta de servere radio la super preturi.Te-ai saturat ca servarul tau sa fie Floodat?Nimic mai simplu prinde si tu oferta de toamna pe 2010.Aici ai oferta noastra click--> http://namehost.ro/radio.html nu uita ca toate pachetele de radio au Protectie AntiFlood/Anti DDOS.Panou Control WHMSONIC.Nu ezita sa ne contactezi.Echipa NameHost va doreste o zi buna.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ati nimerit bine, daca vreti sa va faceti chat dati add la id cice_numberone, va garantez ca o sa va ajut cu mare placere... daca nu credeti acesta este chatul meu e facut de la 00 de mine http://xat.com/no1_the_friends, si inca odata add cice_numberone

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum sa-mi fac un chat?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum imi fac site pe xat imi ziceti si mie

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cel mai simplu e pe uNet.com ati faci un cont un site si acolo adugi u ce doresti dar e cam greu sa le adugi!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu te pot ajuta cu tot ce vrei am 31 de ani nu sunt din Romania am venit in Romania amus 6 ani in 3 ani am invatat sa scriu si sa vorbesc perfect poti baga id-u meu elaciy_hackers2010 si te voi ajuta cu site cu chat si cu radio

| djmicu a răspuns:

Http://xat.com/smekheri cel mai tare e asta va dau sfaturi distrativa;)

| Stefansadic a răspuns:

Va astept pe un chat in care te poti vedea prin webcam si poti vorbi cu persoana dorita, ne poti asculta radio-ul si desigur puteti sa va duelati cu prietenii vostri la o trivia http://freaknet.ro/chat/ va asteptam !

| valy1992 a răspuns:

Asculta si u radiocapitall cu dj valy: http://83.142.230.165:28707/listen.pls te asteptam si pe xatul nostru la o mica barfa: http://xat.com/RadyoCapitall. Va asteptam cu preferinte muzicale si cu dedicati la id:Radiocapitall

| richard a răspuns:

Vreau un site un chat si radio si o poza cool cu o fata rici__rici2007@yahoo.com idu