| SofiaAbigail a întrebat:

Filme gen homeless to harvard? Cu oameni care au pornit de jos, sau au o poveste trista in spate.

5 răspunsuri:
supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

The pursuit of happyness.
https://www.imdb.com/title/tt0454921/

| sierra1 a răspuns:

Te indentifici cu ceva de genul sau in devenire sau doar așa de... "entertainment" ca să fiu in ton cu intrebarea

| MadRaven a răspuns:

A beautiful mind mi se pare un film care intră în categoria "oamenii care aua juns sus dar au o poveste tristă în spate"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt filme frumoase cu perioada din al 2 lea război mondial.incearca sa vezi the flowers of war.mi-a plăcut foarte mult