| d3lyutzzza a întrebat:

Cine stie un program de modificat poze, si ma refer sa iau peisajul dintr-o poza si sa-l adaug la alta? dau fundita:*

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Photoshop. Este foarte bun. Succes!

6 răspunsuri:
| Sebicu_2227 a răspuns:

Hamm thinking cred ca Photoshop dar nu stiu sigur big grin

| DoRu a răspuns:

Picasabig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un program usor de inteles http://www.panalu.net/2010/07/modificaremanipulare-foto-personale.html cu care poti sa faci montaje diverse

| Minks a răspuns:

Photoshop, dar ai nevoie de cunostinte solide pentru a face ce ti-ai propushappy

| FightLoveHope a răspuns:

Pai, ai putea incerca www.blingee.com. Este un site, iti faci cont si apoi il utilizezi.

P. S.: Ca sa adaugi fundal, atunci cand ai introdus poza, sunt mai multe optiuni undeva in dreapta. Dai pe ultima si cauti tu acolo ce vrei. Eu am folosit acest site pentru a adauga un fundal. Tin sa spun ca trebuie sa il aplici tu, si pentru asta dai pe acel stilou si click;).

Fundita;;)?

NOname
| NOname a răspuns:

@d3lyutzzza, mersi pentru apreciere! Numai bine!