| monica77 a întrebat:

Cum as putea gasi grupuri de arta, fie online fie offline? Daca exista asa ceva. Online stiti voi? Iar in Bucuresti exista astfel de cercuri? De pictura, poezie, literatura?

2 răspunsuri:
| LikeARollingStone a răspuns:

Buna! Eu am vazut cateva pe Facebook. Si pe Insta daca intri pe anumite hashtags poti gasi.

| oz_1736 a răspuns:

Pe Facebook sunt multe. E de ajuns sa scrii la cautare cuvinte cheie gen: pictura, poezie etc. Apoi iti va aparea tot felul de grupuri. Radio Poema, Clipa de alb, ca ex, sunt de poezie si de acolo te descurci