| Măriuțagabi333 a întrebat:

Hei! Îmi puteți da niște glume despre fete înalte inventate de voi? va rog

2 răspunsuri:
| AndreeaDeea210 a răspuns:

1.Esti atat de inaltă inca iti faci fotografii fara cap mai des decat crezi.
2.Acel moment cand fetele inalte au mana atat de mare incat nici nu poate să umble cu mouseul
3.Esti atat de inaltă cazi aici pici in Bucuresti
4.Acel moment cand esti atat de inaltă incat orice patură pentru a te inveli e asa scurta...incat te decizi sa iti pui doua.

| VALCUANDREI1994 a răspuns:

Esti atat de inalta incat atunci cand imi faci oral penisul meu se retrage de frica.