| Alex_Alex_1996_8qQj a întrebat:

Salutare.
Știți careva vreun site sau aplicație de pe care pot vizualiza sau descărca cărți gratis?

3 răspunsuri:
| NotNamed a răspuns:

Poti descarca carti electronice de pe net de pe diferite site-uri. Trebuie doar sa acrii numele cartii si al autorului urmat de "pdf" si il descarci. Descarci aplicația ReadEra de pe google play store si asta a fost. Aplicatia iti va scana fisierele telefonului iar fisierul fiind pe extensia "pdf" ți-l va afisa.
Cam asa arata aplicația: http://prnt.sc/wj85h2

| Werrich a răspuns:

Archive.org
issuu.com
Scribd.com
Libgen.rs