| Agony a întrebat:

Seara buna tuturor! Am o mare nelamurire in legatura cu hartia pentru o camera foto instant, stiti daca mai gasesc hartie pentru. Polaroid pe undeva in tara?

1 răspuns:
| ares8 a răspuns:

Buna!
Eu am lucrat la un magazin foto acum 4 - 5 ani. Inca de atunci nu se mai gasea sau se gasea foarte rar. Patronul nostru renuntase sa mai aduca pentru ca ii era frica sa nu ramana cu ea.
Poti incerca la laboratoarele foto din orasele mari, poate ai succes.
Daca n-ar fi vremurile astea asa cum sunt...Ai un lucru,tii la el, e foarte bun, dar peste cativa ani trebuie sa-l schimbi pentru ca nu mai e la moda...Am trecut prin asta cu totii, incepand de la imbracaminte pana la casa si lucrurile din ea.
Numai bine!