| MariusToc a întrebat:

Am 12 ani. Ce pot sa aleg dintre moped si scuter pentru plimbarea prin satul unde locuiesc bunicii?

Răspuns Câştigător
| Genesis29 a răspuns:

Eu iti recomnd scuteru ca e mai bun da nu cred ca ai voie. In plus moped e si mai mic. Recomandarea mea e scuter.

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Genesis29 a răspuns:

@Anonim: La tara nu prea se tine cont de asta. Eu am un prieten care facea asa se ducea la benzinarie si politia nu i-a zis nimic.

| Claudio a răspuns:

Buna eu iti recomand bicicletahappy e mai ieftin si mai sanatos!

| alecs871 a răspuns:

Picioarele.

| theROOcKsTArr a răspuns:

Scuterul e mai bun

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La 12 ani nu ai voie sa circuli pe drumurile publice decit cu picioarele. ( adolf )