| KrYstyAn0 a întrebat:

Am comandat acest mp3 player https://altex.ro/......ARU002BT/. Si am o problema, anume ca nu imi apar in setarile pentru sunet BASS, TREBLE, BALANCE si nici optiunea 'loud mode'. ( Mp3-ul este dotat cu toate aceste functii). SI nici pe telecomanda nu imi merge butonul "LOUD" sau "EQ" de la egalizator. Aveti idee de la ce ar putea fi?

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Cinstit, la 99 de lei te poți aștepta la multe falsuri/țepe/inadvertențe intre ce scrie și ce este pe teren

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Returneaza-l, mai pune 200 de lei si ia un Kenwood, daca vrei sunet.
Sau ia un Kenwood second-hand cu USB.
Recomand Kenwood pentru ca are sunet foarte bun la pret mic.