| amzagabby a întrebat:

Am dat astazi sala si am, m-am programat la oras pe 19 iunie si acum m-am razgandit si as vrea sa reprogramez orasul pe 12 iunie. Pot sa fac asta?

Răspuns Câştigător
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Din cate stiu eu, pentru a da examenul mai repede, trebuie sa mergi in audienta (parca la General, ceva de genul), cu un motiv intemeiat.

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Poti incerca dar nu este sigur ca vei putea fi reprogramat, exista un numar limitat de candidati ce pot fi examinati intr-o zi. S-ar putea sa mai fie vreun loc liber, asa ca nu pierzi nimic daca o sa incerci.

| ﭿTroubledSoul a răspuns:

Nu cred ca mai poti sa te reprogramezi. Daca esti repartizat pe data de 19, inseamna ca doar atunci mai sunt locuri libere.

| MariusF23 a răspuns:

Daca esti programat pe 19 asa te-a programat calculatorul, nu ai cum sa te programezi pe 12 decat daca e o situatie de forta majora.

| amzagabby explică:

Si am luat*