| Andrei_Denis_1998 a întrebat:

Am găsit un Ford focus 2006 18 tdci la 2450 e. Am probat-o e Ok. Păreri despre mașina. Cât sa ofer? Mi s-a spus ca fiscalul iese a doua zi. Sa ii dau banii doar când iese fiscalul nu?

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Da cand e cu actele in regula oferi banii doar nu platesti acum si o iei maine, poate o duce in Izbekistan si banii sau dus cu ea laughing La cat de veche este daca are un rulaj de km cat de cat bun isi merita banii dar daca are peste 150.000 sa o lase macar in 1800€. Am un unchi in Germania care face rost de masini cu putini km daca vrei discutam si te pun in contact cu el.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

E ok pretul ala, dar daca lasa mai jos, e si mai bine.
Fiscalul, in mod normal ti-l da dupa ce ati facut contractul, deci mai intai platesti masina, ti-o da, si apoi iti da fiscalul.
Dar e o metoda buna de a te proteja, daca faceti contractul inainte, iei masina si dai banii atunci cand iti da si fiscalul.

| Andrei_Denis_1998 explică:

Dă probleme mari aceasta mașina?