| Kayle a întrebat:

Am o problema. Am comandat acum 3 zile o bicicleta de pe sport addict (http://www.sportaddict.ro/bicicleta-kreativ-2641-rocket- model-2011-dhs) si am o mica problema. In fiecare dimineata ma trezesc cu pana la roata din fata ( roata spate ramane umflata) si nu stiu. ori e sparta(nu cred ca ziua ramane cat de cat umflata) dar un prieten mi-a spus ca asa e normal dar nu stiu ce sa cred :S. Da`ti`mi un sfat.

Răspuns Câştigător
| FurtunaDiesel a răspuns:

Nu e absolut deloc normal cum sa fie normal... Cel mai probabil este intepata undeva sau pierde pe langa ventil cel mai sigur verifici prima oara ventilul si apoi daca este ok inseamna ca in alta parte este gaurita sau are pori dar cu porii nu se dezumfla intr-o noapte cel putin 3 zile te tine ne sesizabil! Poti sa bagi camera in apa daca nu este de la ventil si vezi de unde pierde, apoi pui un petec de camera se gasesc la magazinele de specialitate sau daca nu schimbi direct camera si ai rezolvat problema!

1 răspuns:
| sNukki a răspuns:

Posibil sa ai un mic por... cel mai bine iti cumperi o camera nouawinking