| Eu37363 a întrebat:

Am picat oradul. Ma pot reprograma online?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Da, te poti reprograma DUPA ce mai efectuezi 6 ore de condus cu instructorul si DUPA ce trec 15 zile, conform legii.

| ioana748 a răspuns:

Buna,
Daca ai picat traseul trebuie sa faci trei sedinte suplimentare de condus.
Cu dovada celor 3 sedinte efectuate si dosarul mergi la DRPCIV la ghiseu pentru a reprograma traseul

| 120bulevard a răspuns:

Lasa spagile, prostiile, invata sa conduci calumea ca in Romania e periculos. Vorbeste cu instructorul sa faci cele 6 ore suplimentare obligatorii si abia dupa poti sa te reprogramezi.