| Arnold a întrebat:

Am si eu o intrebare pentru voi adica care stiti numa ce pret are un shelby eleanor din '67,'68? in euro pentru ca in dolari stiu da un euro nu.mersi pentru amabilitate

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde frate... daca e neingrijta si ala vrea sa o vanda nu cred ca cere mult... dar daca e ingrijita ar cere vreo 20. 000 25. 000 de euro.

1 răspuns:
| Clutsky a răspuns:

Ce intrebare inutila ai putut pune, asa ca... uite raspuns la o asa intrebare : transforma din dolari in euro.
Ca sa te ajut cu ceva
http://lmgtfy.com/? cu=curs+valutar

in locul lui "cu" e "cu" dar nu vrea sa-l salveze cu "cu"