| Extassy a întrebat:

Am un Passat b5.5 si trebuie sa-i schimb capota. Chestia e ca nu vreau sa iau din dezmembrări ci nouă. Știți vreun site în care pot găsi capota noua, dar și pe culoarea pe care o caut, dându-le codul de culoare?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Noua si vopsita pe codu ala?, suna la vw si ia de acolo happy daca mai au in stock.
Pregateste-ti portofelu, daca nu vrei sa iei de la dezmebrari si vrei sa iei una noua vopsita gata. Portofelu si vreo 3 pomelnice la biserica, ca sa fii sigur ca gasesti si modelu, si fix culoarea, originala happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite de aici poti face comanda daca mai au in stock
https://www.volkswagen.ro/contact
portofelu sa te tina doar :)
tu esti ala care a cumparat masina la 200 euro si vrea sa o dea la 1000 nu?
pai daca cumperi capota de la ei cu 1900 euro, cu cat o mai vinzi?
fii realist si cauta dezmebmrari ceva. vrei sa iti caut eu? ai bani? ca ma uit si caut eu una sa iti trimit. cu acelasi cod